Máme vás radi a záleží nám na vašej spokojnosti

Bc. Petra Kováčiková

Pomáhať ľuďom bolo vždy mojou prioritou. Sama viem, aké náročné môže byť predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, či už po fyzickej, rovnako aj po psychickej stránke. Preto je pre mňa dôležité toto obdobie mojim klientom uľahčiť nielen po pracovnej stránke, ale aj po tej ľudskej – byť im oporou. S mnohými klientmi ostávam v kontakte aj po ukončení celého procesu. Robím prácu, ktorá ma baví a napĺňa.

Kľúčové je, aby boli moji klienti spokojní a veľmi ma teší, ak môžem byť nápomocná pri plnení ich snov o bývaní a domove.

Dobrý obchod je taký, kde sú spokojní  všetci zúčastnení.

Tomáš Baťa

Petra_Kovacikova_realitna_maklerka_4

Prečo so mnou?

Konzultácia

Skôr ako sa rozhodnete predávať alebo prenajímať pozývam vás na úvodnú konzultáciu zdarma. Na začiatok spracujem podrobnú analýzu vašej nehnuteľnosti a navrhnem možné spôsoby riešenia požiadavky. Či sa potom rozhodnete pre spoluprácu so mnou, je len na vás.

Nadšenie

Milujem svoju prácu a robím ju naplno. S úsmevom vám pomôžem zrealizovať vaše predstavy a sny o domove.

Čo sľúbim, to dodržím

Je pre mňa dôležité, vybudovať si dôveru. A to dokážem, len tak, že dodržím, to na čom sme sa dohodli. Ak sa dohodneme, že budete dostávať odo mňa spätnú väzbu pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Tak ju dostávate. Ak sľúbim, že zajtra zavolám, tak zajtra volám. To na čom sa dohodneme pre mňa platí na 100%.

Máte otázky?

Som tu iba pre Vás.

Bc. Petra Kováčiková

Realitný agent

Mobile: +421 902 679 144 Email: kovacikova@alle.sk

    VYBERÁME Z AKTUÁLNEJ PONUKY

    Porovnať