Máme vás radi a záleží nám na vašej spokojnosti

Mgr. Zuzana Búliková

V roku 2010 som vstúpila do sveta obchodu cez  bankovníctvo a financie.  O sedem rokov neskôr prišlo zásadné rozhodnutie: „Opúšťam tento svet a zakladám svoju realitnú kanceláriu ALLE, s.r.o.“

Do dnešného dňa som svoje rozhodnutie  neoľutovala, lebo moja práca má baví a vstávam do nej s radosťou.  Za relatívne krátky čas som si našla klientov, pri ktorých vždy volím individuálny prístup a v mnohých prípadoch si spoločne vytvárame nadštandardné  vzťahy,  založené na dôvere.

Každým dňom budujem svoj svet realít, ktorým sa snažím dokázať, aj napriek predsudkom v spoločnosti,  že sa ho dá robiť poctivo a s pokorou.

Dobrý obchod je taký, kde sú spokojní  všetci zúčastnení.

Tomáš Baťa

Prečo so mnou?

Individuálny a ľudský prístup

Uvedomujem si, že rovnako ako každý z nás je jedinečný, aj každý obchod je jedinečný a špecifický. Preto je individuálny, citlivý prístup pre mňa samozrejmosťou a spolu s Vami nájdem to najlepšie riešenie pre akúkoľvek situáciu.

Profesionalita

Moji klienti, obchodní partneri a aj rodina vedia, že kladiem veľký dôraz na budovanie dlhodobých vzťahov. Aj po rokoch sa chcem každému pozrieť priamo do očí s vedomím, že som odviedla profesionálnu prácu.

Komplexnosť

Mojim hlavnými cieľom je celý proces čo najviac zjednodušiť. Z toho dôvodu som si pripravila komplexnú ponuku služieb, aby ste našli všetko na jednom mieste.

Máte otázky?

Som tu iba pre Vás.

Mgr. Zuzana Búliková

Konateľka a špecialista pre oblasť Bratislavský kraj

Mobile: +421 948 250 034 Email: alle@alle.sk

    Porovnať