Realitný maklér ALLE

Rozmýšľate nad prácou realitného makléra, ale neviete, či by to bola práca pre vás?  Prípadne ste už skúsený realitný maklér a rozmýšľate nad zmenou realitnej kancelárie? Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie pri káve a skúsme spolu nájsť riešenie výhodné pre obe strany.   

S nami zistíte, že činnosť realitného makléra nie je len práca, ale aj dynamický životný štýl plný nezávislosti, nových kontaktov a skúseností.

Veľmi podstatnou súčasťou tejto profesie je neustály osobnostný rast – vzdelávanie je zabezpečené v spolupráci so Slovenskou realitnou akadémiou, kde naši makléri môžu získať potrebné odborné certifikáty.

Úspešnou certifikáciou naše vzdelávanie nekončí – učíme sa každý deň.

Prezentácia nehnuteľnosti je pre nás dôležitá a preto neustále hľadáme inovácie v marketingu, zviditeľňujeme sa na sociálnych sieťach,  pravidelne aktualizujeme našu web stránku. Využívame pri práci najnovšie technológie, či už nasnímanie nehnuteľnosti prostredníctvom virtuálnej 3D obhliadky, video obhliadky alebo zdokumentovanie z vtáčej perspektívy pomocou dronu.

Tak urobte prvý krok a príďte sa porozprávať. 

Spoznajte náš kolektív, spôsob práce a veríme, že medzi nás zapadnete. Budeme sa vám venovať, zoberieme do terénu a naučíme vás všetko potrebné.

Ak vás táto ponuka oslovila, napíš na info@alle.sk a my sa vám ozveme.

    Porovnať