Nehnuteľnosti nás bavia

Tu je dôkaz

Slnečný byt, Dlhé Diely, Bratislava

Dlhé Diely – predaj bytu

Byt v Bratislave na Dlhých dieloch s nádherným výhľadom.

Kupujúceho som našla do troch mesiacov, ale ako u mňa býva zvykom aj tu som mala perličku.  Kupujúci musel predať svoj staromládenecký byt v centre, aby mal peniaze na kúpu. Byt  sa mi podarilo predať za dva týždne a majiteľ  prvého bytu ani nemusel dlho čakať.

Záhrebská, Bratislava

Záhrebská ulica – predaj bytu

Aj keď centrum Bratislavy nerobím často, na túto spoluprácu  rada spomínam. 

Majiteľ byt predával  tri  roky  a vystriedalo sa v ňom niekoľko realitných kancelárii, kým ma oslovila naša spoločná známa. Kupca  sa mi podarilo nájsť za 4 mesiace a priznám sa, že doteraz som neprišla na to, kde bol pri predaji predtým problém.

Byt na námestí sv. Františka, Bratislava

Námestie sv. Františka I. – predaj bytu

Vďaka obchodu som našla nových priateľov.

Predajom bytu ma poverila veľmi milá pani majiteľka, ktorá odo mňa kupovala so svojou rodinou rodinný dom v Stupave.  Výhodou celého procesu bolo, že sa nám podarilo zladiť kúpu rodinného domu s predajom bytu a zároveň som zastrešila vyplatenie predchádzajúcej hypotéky na byte a vybavila novú, výhodnejšiu hypotéku na dom. S pani majiteľkou a jej partnerom sme si sadli natoľko, že sme sa stali priateľmi.

Byty zelená hôrka

Zelená Hôrka – predaj bytu

Aj terasa je rozhodujúca.

Klientka ma oslovila so záujmom o kúpu bytu v projekte Zelená Hôrka, kde som zastrešovala predaj nehnuteľností. Vybrala si veľmi pekný byt, no s malým nedostatkom. Chýbala mu terasa. Pustili sme sa do komunikácie s majiteľom priestoru, ktorý sa nachádzal pod zvoleným bytom a napriek pôvodnému odmietavému stanovisku, podarilo sa nám vykomunikovať odkúpenie strechy, vďaka čomu má spokojná klientka priestor na rannú kávu v pohodlí svojej vlastnej terasy.

Malokarpatská byty, Bratislava

Malokarpatské Námestie – predaj bytu

Toto bola rýchlovka!

Majiteľ ma oslovil s predajom svojej útulnej garzonky z dôvodu sťahovania do zahraničia.   Garzonka bola predaná hneď na druhý deň po prvej obhliadke a ešte k tomu sa zastrešila  aj  hypotéka, poistenie nehnuteľnosti  a sporenie na predčasné vyplatenie hypotéky. Tak ako v mnohých prípadoch sme stále spolu v kontakte.

Vlárska, Bratislava

Vlárska ulica – prenájom bytu

Občas stačí málo a všetko sa dá.

Pri tomto byte nás oslovil na prenájom mladý majiteľ, ktorý sa trápil s prenájmom už niekoľko mesiacov. Po správnom upravení nehnuteľnosti a nafotení našim fotografom sme prenajali byt za dva týždne.

Studenohorská I. – prenájom bytu

Dlhodobý prenájom za krátky čas.

Občas sa stane, že ma oslovia aj s požiadavkou prenájmu nehnuteľnosti.  Byt sa nám podarilo prenajať za dva mesiace a nájomkyňu sme vyberali spolu s pani majiteľkou.  Síce už ubehlo od začiatku nájmu pár rokov, obe strany sú ale doteraz spokojné a nájom stále trvá.

Malokarpatská byty, Bratislava

Malokarpatské námestie – predaj bytu

Spolupráca a skúsenosti sú dôležité.

V tomto bytovom dome sa nám podarilo zastrešiť už tri obchody. Jeden bol špecifický práve tým, že z ohodnotenia nehnuteľnosti vznikol predaj, ktorý bol rezervovaný v priebehu jedného týždňa a dokonca prenájom iného bytu pre bývalú partnerku s dcérou.

Potvrdilo sa nám, aké je dôležité správny výber finančného poradcu, keďže poradkyňa novej majiteľky zabezpečila financovanie, ale vzhľadom na nedotiahnutie dohľadu na načerpanie úveru bol obchod takmer pozastavený. Vďaka predchádzajúcim skúsenostiam v bankovníctve a skvelej spolupráci všetkých strán sa nám to podarilo.

Studenohorská II, Bratislava

Studenohorska II. – prenájom a predaj

Keď už, tak vo veľkom.

V jednom balíku sme dostali zadanie: prenájom dvoch bytov a predaj jedného bytu. Jedna lokalita, jedna klientka.

Ako na to? Úplne jednoducho. Oba byty boli do troch týždňov prenajaté a kúpna zmluva na byt bola podpísaná v priebehu mesiaca.

Rodinný dom Kramáre Predaj

Kramáre – predaj rodinného domu

Ťažká cesta, veľmi dobrý cieľ.

Pri predaji tohto rodinného domu na Kramároch sme sa poriadne zapotili. Základom boli zložité rodinné vzťahy, viacero majiteľov. Trvalo to trochu dlhšie, ale nakoniec sa podarilo nájsť nového majiteľa, ktorý si doteraz užíva pokojnú oblasť s blízkou prírodou.

Nám. sv. Františka, Bratislava

Námestie sv. Františka II – predaj bytu

Rýchlo, kvalitne a všetko v jednom balíku.

Do troch dní rezervované, navýšená cena a veľmi spokojné obe strany.

Keďže sa jednalo o kúpu bytu s investičným zámerom, okamžite sme sa pustili aj do spolupráce s novými majiteľmi a zariadili prenájom bytu.

Rodinný dom_Stupava

Stupava – rodinný dom

Prvýkrát, ale nie naposledy.

Predaj rodinných domov v Stupave bola prvá väčšia spolupráca realitnej kancelárie ALLE s PK stavbami. Pristúpili sme už do rozbehnutého vlaku, kedy predaj rodinných domov bežal v plnom prúde. Napriek tomu sa nám podarilo predať výraznú časť týchto novostavieb a spustila sa veľmi úspešná spolupráca so silným partnerom.

Bytový dom Ľubovianska, Bratislava

Ľubovnianska – predaj bytu

Zastrešenie celého procesu býva veľmi podstatné.

Na tomto prípade vidieť, že nie vždy je dôležité byt predať, alebo prenajať. Predaj bol realizovaný medzi príbuznými a majiteľ sa na nás obrátil s prosbou o pomoc pri  zastrešení celého procesu od vypracovania kúpnej zmluvy, realizácie úkonov na katastri a dokonca sme mu pomáhali pri odovzdávaní bytu, kde druhou stranou bola vlastná neter.

Vchod do paneláku Heyrovského, predaj bytu

Heyrovského ulica – predaj bytu

Darček ako bonus.

K predaji bytu ma oslovila mamina majiteľov. Byt sa rezervoval za jeden týždeň a dokonca sa nám podarilo koncovú cenu navýšiť oproti požadovanej. Ako bonus po predaji  som dostala modrý smaltovaný hrniec, ktorý mi nakoniec skonfiškovala moja mamina a pripravuje v ňom obed skoro každú nedeľu.

Bytový dom ul. Karola Adlera, Bratislava

ul. Karola Adlera – predaj bytu

Každý problém má riešenie.

Na predaj bytu ma oslovil bývalý kolega z banky.  Byt sa nám podarilo zarezervovať v priebehu jedného týždňa. Kupujúca rozhodla, že si financovanie zabezpečí  za pomoci svojho finančného poradcu.  Po mesiaci sa ozvala, že musí od rezervácie odstúpiť, lebo nedokáže vybaviť úver. Na celú situáciu som sa  pozrela a financovanie bytu sa podarilo vybaviť. Vďaka tomu sme dotiahli obchod do úspešného konca.

Obchodný priestor Zelená Hôrka

Zelená Hôrka – obchodný priestor

Niet nad spokojného zákazníka.

Už spomínaný projekt Zelená Hôrka na Kramároch v Bratislave mal viacero príbehov. Jedným bol klient, ktorý sa rozhodol kúpiť obchodný priestor aj s parkovacími miestami. Neprešlo veľa času a svoje rozhodnutie opakoval pri vedľajšom priestore, opäť aj s parkovacími miestami.

Bytový dom Bakošova, Bratislava

Bakošova – predaj bytu

Výber tej správnej cesty.

Predávajúci nás oslovil s prosbou o pomoc, keďže byt predával už nejakú dobu, ale nedarilo sa mu. Pripravili sme mu ponuku, no rozhodol sa pre inú realitnú kanceláriu.

Na naše prekvapenie sa o pár mesiacov ozval. Napriek tomu, že byt mali v ponuke rôzne realitné kancelárie, nepodarilo sa nájsť nového majiteľa. Dohodli sme sa a do mesiaca bol byt predaný.

Chcete aj vy patriť medzi spokojných klientov realitnej kancelárie ALLE?

Neváhajte nás kontaktovať. O ostatné sa postaráme.

Porovnať