Referencie

Silvia a Miloš Cingeloví

Ďakujeme pani Mgr. Búlikovej za 100% odvedenú prácu a ešte aj veci navyše, najmä v tomto období to nie je samozrejmosť. Skúsenosti, vedomosti, rozhľad a profesionálny prístup, prajeme ešte veľa takých spokojných klientov, ako sme my.

Bratislava V

Nadežda Marcineková

Pani Zuzka Búliková je profesionál čo do odbornosti, rozhľadu ale aj prístupu ku klientom. Ochotná vždy pomôcť, poradiť a vybaviť. Pri predaji nášho bytu a kúpe rodinného domu bola non-stop vyťažená a to v čase korony. To zvládne len profesionál. Veľká vďaka jej a tiež tímu spoločnosti ALLE s.r.o.

Bratislava IV

Ivan a Jarmila Č.

So službami realitnej kancelárie pani Búlikovej sme boli maximálne spokojní. Jej služby nekončili podpisom zmluvy a odovzdaním nehnuteľnosti, čo nás nesmierne teší a vieme, že sa na ňu môžeme kedykoľvek obrátiť. Jej služby by sme v prípade potreby určite využili opäť, preto ju vrelo odporúčame.Ďakujem Vám a celému Vášmu tímu za profesionálny postup pri predaji môjho bytu. Výber Vašej RK bola naozaj dobrá voľba.

Malé Leváre

Matej Kozák

Ďakujem Vám a celému Vášmu tímu za profesionálny postup pri predaji môjho bytu. Výber Vašej RK bola naozaj dobrá voľba.

Bratislava IV

Boris Hlinka

Bol som nadmieru spokojný a služby pani Búlikovej odporúčam ďalej.

Bratislava

Pavol Terem

S pani Búlikovou a s jej realitnou kanceláriou ALLE, s.r.o. ako firma spolupracujeme už niekoľko rokov a zastrešovala nám predaj pri viacerých projektoch. Pri pani Búlikovej vieme, že pre predaj urobí maximum, dodrží slovo a je na ňu spoľahnutie.

PK STAVBY, Stupava

René Michalik

Ďakujem Vám za príjemnú spoluprácu a za Váš profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný.

Malé Leváre

Pavol Chilý

Zuzku, som poznal ešte z čias, keď sme spolu pracovali v banke. Keď som sa rozhodol svoj byt predať, tak Zuzka bola moja prvá voľba a tak ako som ju poznal z práce, tak takú istú profesionalitu a precíznosť si preniesla aj do realít. Som rád, že tak citlivú záležitosť ako zmenu bývania som nemusel riešiť s neznámym realitným maklérom. Zuzka presne vedela, čo je pre mňa dôležité a na čo kladiem dôraz.Ďakujem Vám za príjemnú spoluprácu a za jej profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný.

Bratislava IV

Daniel a Romana Benkovci

S pani Búlikovou sme sa spoznali ešte v Sberbanke, kde nám skvelo pomohla pri riešení financovania kúpy auta. Neskôr sa naše cesty znovu spojili a pani Búliková nám našla náš domček a okrem zabezpečenia celého procesu kúpy domu, nám pomohla aj pri zabezpečení jeho financovania. So službami pani Búlikovej sme nadmieru spokojní.

Malé Leváre

Iris Pisárová s manželom

Pani Búliková má moju dôveru, veľmi dobre sa s ňou spolupracovalo pri kúpe domu. Dá sa na ňu spoľahnúť, veci vždy dotiahne do zdarného konca. Naše cesty sa aj naďalej budú spájať. Som rada, že sme sa spoznali a kúpili dom práve cez realitnú kanceláriu ALLE, s.r.o., pretože každý problém dokázala vyriešiť.

Malé Leváre

Dávid K.

150% nasadenie, šikovná mladá dáma, na ktorú je 100% spoľahnutie. Jednoznačne odporúčam.

Bratislava IV

Erika Brštiaková 

Cez pani Búlikovú som kupovala môj byt. Aj keď mi pani Búliková hneď na začiatku ponúkala, že mi pomôže aj s vybavením financovania kúpy bytu, som odmietla, keďže som už mala cez známu odporúčanie na jedného finančného poradcu. Zo začiatku všetko vyzeralo v poriadku a môj finančný poradca sa tváril, že vybaviť úver bude \“malina\“. Tesne pred vypršaním mojej rezervácie mi oznámil, že sa mi vybaviť úver nedá, lebo som krátko zamestnaná a že mi pomôcť nevie. Keď som sa ozvala s výsledkom pani Búlikovej, tak ma poprosila, že pred tým ako zrušíme rezerváciu, by sa rada na môj prípad pozrela. Pani Búliková mi nakoniec v banke vybavila výnimku a natiahla dobu splatnosti úveru tak, aby sa kúpa mohla zrealizovať a mňa splátka veľmi nezaťažila. S predávajúcim celú vzniknutú situáciu vysvetlila a dotiahla celý proces do konca bez pokuty. Pani Búlikovú odporúčam nie len ako šikovnú maklérku, ale aj výbornú hypošpecialistku. ?

Bratislava IV

Martin O.  

Slečna Búliková bola jediná maklérka, ktorá mi netvrdila, že moja cena nehnuteľnosti nie je nereálna a počas celého predaja ani raz nespomenula zníženie ceny. Dokonca sa jej podarilo cenu navýšiť o 7000,- EUR nad moje prvotné očakávania.
Ďakujem a patrí jej moja poklona.

Dunajská Streda

Mária Burkertová s manželom 

S pani Zuzkou Búlikovou sme boli nadmieru spokojní, aj keď kúpa nehnuteľnosti a predaj našej nehnuteľnosti boli počas Corona vírusu pomerne komplikované, všetko zvládla profesionálne, vždy ochotne poradila a pomohla, nikdy sa nestalo, že by nemala na nás čas, spolupráca s ňou bola výborná a všetkým odporúčam, aby využili služby realitnej kancelárie ALLE, s.r.o.

 

Bratislava IV

Porovnať