Potrebujete predať, alebo prenajať nehnuteľnosť?

Kontaktujte nás a o všetko sa postaráme.

S kvalitnými a profesionálnymi službami, podporenými dlhoročnými skúsenosťami to pôjde jednoduchšie. Stačí si iba správne vybrať.

  Právne poradenstvo

  V súčasnej dobe je jednou z podstatných, no často podceňovaných častí predaja, vypracovanie kvalitných zmlúv, ktoré presne definujú vzťahy, sú bez  sporných bodov a ochránia klienta pred možnými problémami.

  Zodpovednosť si uvedomujeme nie len pri výbere správnej nehnuteľnosti, ale aj pri zastrešení právneho poradenstva, ktoré našim klientom ponúkame. Právnickú kanceláriu, s ktorou spolupracujeme, sme vyberali na základe dlhodobo vykonávaných procesov, veľmi dobrých referencií a bez ohľadu na cenu sme sa sústredili iba na kvalitu a profesionalitu odvedenej práce, aby sme našim klientom garantovali pokojný spánok v ich novom domove.

  Financovanie

  Uvedomujeme si, že zabezpečenie financovania kúpy nehnuteľnosti je kľúčovou. Ani tento krok sme nechceli nechať na náhodou a spoliehať sa na rôznych finančných poradcov. Preto od začiatku činnosti  sme nadviazali spoluprácu s jednotkou na trhu v poskytovaní hypoték, s  Brokeriou,  ktorá je patrí medzi najväčšie finančno – sprostredkovateľské  spoločnosti v  SR.
  U nás máte realitného makléra a finančného sprostredkovateľa v jednom balíku, čím  dokážeme mať celý proces pod úplnou kontrolou a nestrácame čas komunikáciou medzi finančným sprostredkovateľom – realitným maklérom – pracovníkom banky.
  V bankových inštitúciách komunikujeme priamo s riaditeľmi pobočiek, ktorí vďaka našim nadštandardným vzťahom dokážu klientom pripraviť veľmi výhodné podmienky na trhu pri zabezpečovaní financovania nimi vybranej nehnuteľnosti.

  Marketing

  Viete o tom, že ponuka so správne zvoleným marketingom sa predá  štyrikrát rýchlejšie ako bežne inzerovaná?

  Práve marketing je kategória, ktorá sa skladá z množstva malých častí. Od správneho výberu fotografií, cez vytvorenie pútavých textov, až po osadenie v správny čas na rôzne predajné kanále. V tejto oblasti je viac ako 100% isté, že aj keď dvaja robia to isté, nie je to to isté.

  A my vieme ako na to.

  Príprava nehnuteľnosti na predaj

  Úspech každého obchodu záleží od množstva detailov. Príprava nehnuteľnosti na predaj pozostáva z drobností, ktoré aj v malej miere dokážu urobiť veľké zmeny.

  Pri prvom pohľade na fotodokumentáciu nehnuteľnosti si poviete chcem tento byt, alebo jednoducho prejdete na iný inzerát a viac sa už nevrátite.

  Našou prácou je dať priestoru dušu aj v online svete, aby potenciálny kupec okamžite vedel, že toto je preňho to najvhodnejšie.

  Fotenie nehnuteľnosti

  Skôr ako klient uvidí naživo byt, alebo dom, musí oň prejaviť záujem a to sa nám podarí jedine na základe pútavých fotografií. Vytvárame fotky nehnuteľností, ktoré nezachytávajú iba priestor, estetiku a kvalitu stavby, ale dávajú záujemcovi presnú predstavu o priestore.

  Keď sa nevidíte s vyloženými nohami v obývačke, ťažko túžite v nej tráviť chvíle voľna.

  Profesionálny fotograf, špecializovaný na fotky nehnuteľností sa postará, aby ponúkaná nehnuteľnosť bola prezentovaná v tom najlepšom svetle.

  Video obhliadka nehnuteľnosti

  Viete ako vzbudiť vyšší záujem o kupujúceho?

  Video obhliadka nehnuteľnosti je jasnou cestou. Inzeráty s video obhliadkou majú až trikrát väčšiu návštevnosť na inzertných portáloch a to nie náhodou.

  Kvalitná video obhliadka dá záujemcovi presnú predstavu o nehnuteľnosti, vtiahne ho do priestoru a ponúkne mu presný obraz o priestore skôr, ako v ňom bude stáť.

  Ponúkame moderné video obhliadky, produkované kvalitnou technikou a skúseným tímom odborníkov.

  Príprava textov

  Inzerát ohľadne predaja, alebo prenájmu bytu môže mať čisto technický charakter, alebo môže byť nabitý emóciami, ktoré vzbudia túžbu práve o tento byt.

  Čo si myslíte, ktorý text má lepšiu odozvu?

  Píšeme texty pre ľudí. Texty, ktoré dajú klientovi predstavu o jeho budúcnosti v danom priestore. Vzbudia záujem o to, aby si vyskúšal ten pohodlný gauč na ktorý v popoludňajších hodinách dopadajú slnečné lúče a čítať si obľúbenú knihu v obložení tých mäkučkých vankúšov je jedna z najdokonalejších možností trávenia voľného času.

  2D a 3D pôdorysy

  Pôdorys by mal byť  v prezentácii nehnuteľnosti úplnou samozrejmosťou. My sme ho vyšperkovali a pre lepšiu predstavu o  prezentovanej nehnuteľnosti  vytvárame nie jeden, ale hneď niekoľko pôdorysov v 2D a 3D podobe.

  Ocenenie nehnuteľnosti

  OCENENIE NEHNUTEĽNOSTI PRE ÚČELY DEDIČSKÉHO  KONANIA

  Pre správne určenie predajnej ceny nehnuteľnosti využívame tzv. komparatívnu metódu, teda metóda ktorá vychádzajúca z porovnania nehnuteľností, ktoré sú svojím charakterom, stavom a umiestnením v lokalite obdobné tej Vašej.  Vystavíme vám Ocenenie nehnuteľnosti, ktorý bude použiteľný pre účely dedičského konania.

  Máte záujem využiť naše služby?

  Neváhajte a poďme do toho. Kontaktujte nás, dohodneme si stretnutie a pustíme sa hneď do príprav predaja, alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti.

   Porovnať